Přípravky pro synchronizovaného plavání

Přípravná družstva mají trénink 2x týdně (Út a Čt) a podle věku a dovedností se dělí na 1. přípravku (cca 5-6 let) a 2.přípravku (cca 6-7 let). Cena pro školní rok 2017/18 je 2.500 -Kč na pololetí.

Historie oddílu synchronizovaného plavání Medúza Kladno
Oddíl synchronizovaného plavání Medúza byl založen v Kladně v roce 1997. Již za krátkou dobu se nám podařilo dosáhnout i za podstatně horších tréninkových i materiálních podmínek oproti konkurenčním oddílům (s leckdy až padesátiletou tradicí) mnoha pěkných úspěchů. U nejmladších závodnic pravidelně vozíme vždy několik medailí ze střetnutí akvabel z celých Čech i Slovenska v Pardubicích. I za hodně skromných tréninkových podmínek vzhledem k minimálnímu počtu hodin v bazénu jsme se v kategorii mladších žákyň kvalifikovali před přístavbou akvaparku na mistrovství republiky a při historicky první reprezentaci města Kladna v tomto olympijském sportovním odvětví obsadila děvčata pěkné páté místo. Třetí místo získal v následujícím roce tento tým na Karlovarské růži, následovalo i několik pěkných umístění v jednotlivcích až po druhé místo týmu na mezinárodním Mistrovství Slovenska.